Závady chodníků a komunikací #14738 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lenka   |   12. 9. 2021 (23:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vymleté kostky na rohu Jičínská, Lucemburská

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2021 (08:51)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin*


Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZJAQQZ3.