Závady chodníků a komunikací #14729 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Don   |   11. 9. 2021 (10:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díry všude

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2021 (09:25)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZG7N8CN.