Závady chodníků a komunikací #14725 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Don   |   11. 9. 2021 (10:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v silnici

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2021 (09:22)

Dobrý den,
Váš podnět zasílám TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2N2UZQ.