Závady chodníků a komunikací #14724 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Don   |   11. 9. 2021 (10:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v obrubníku

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2021 (09:21)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme na TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2021 (09:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Hlásíme na Technickou správu komunikací k opravě.
MČ-P3 ovšem není majitelem chodníku, kterým je Hlavní město Praha, a tak zda a kdy chodník opraví nemůžeme nijak ovlivnit.

Děkujeme za pochopení -za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZCBKTI2.

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZG7MW95.