Závady chodníků a komunikací #14723 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Don   |   11. 9. 2021 (10:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v chodníku- už asi rok a půl

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2021 (09:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Opětovně hlásíme na Technickou správu komunikací k opravě. MČ-P3 ovšem není majitelem chodníku, kterým je Hlavní město Praha, a tak zda a kdy chodník opraví nemůžeme nijak ovlivnit.

Děkujeme za pochopení -za MČ-P3 *Martin*

Vložil(a): Don   |   14. 9. 2021 (09:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Toho si jsem vědom, ale uživatelské rozhraní pro nahlášení problému přímo tsk je vyrobeno samotným peklem za účelem odražení co nejvíce podnětů

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZWFCRJ1.