Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14716 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Radek   |   10. 9. 2021 (14:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepovolená skládka

Reakce Čisté Trojky | 10. 9. 2021 (17:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Prověříme, ověříme a budeme řešit. Obávám se že půjde o pozemky českých drah.
Pavel, Čistá Trojka