Závady chodníků a komunikací #14685 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   7. 9. 2021 (14:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zničené kostky, díra...

Reakce Čisté Trojky | 7. 9. 2021 (14:49)

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na TSK k opravě.

Pac - *M*

Reakce Čisté Trojky | 7. 9. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ18C03D.