Závady chodníků a komunikací #14652 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   3. 9. 2021 (13:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozebraná mozaika u vchodu do obchodu.

Reakce Čisté Trojky | 3. 9. 2021 (13:52)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, posíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

Reakce Čisté Trojky | 3. 9. 2021 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZBR9C0C.