Závady chodníků a komunikací #14627 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   1. 9. 2021 (13:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

chybějící dlažba

Reakce Čisté Trojky | 2. 9. 2021 (09:04)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, posíláme Technické správě komunikací k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 2. 9. 2021 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZZX36LJ.