Závady chodníků a komunikací #14617 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   31. 8. 2021 (14:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozebrané kostky před bankou. -Díra.

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (14:21)

Dobrý den,

děkujeme za Vaše bystré oko, odesíláme na TSK k opravě.

*Martin a Peggy*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ5IV9ZK.