Závady chodníků a komunikací #14608 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): J.   |   30. 8. 2021 (11:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o zprovoznění kanálu před domem na adrese Táboritská 17.

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (10:09)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Posíláme na Technickou správu komunikací k posouzení a eventuálně k nápravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ5HX5CM.