Závady chodníků a komunikací #14601 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ondřej   |   29. 8. 2021 (15:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník

Reakce Čisté Trojky | 30. 8. 2021 (08:41)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení Technické správě komunikací...

*Martin a Peggy*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ36F6R6.