Závady chodníků a komunikací #14599 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   27. 8. 2021 (18:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

velka podemleta dira pod obrubnikem. Potencialne v budoucnu velky problem

Reakce Čisté Trojky | 30. 8. 2021 (08:39)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme k řešení Technické správě komunikací...

*Martin a Peggy*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ04G7OF.