Závady chodníků a komunikací #14591 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiri   |   26. 8. 2021 (13:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník

Reakce Čisté Trojky | 26. 8. 2021 (14:51)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme k řešení na TSK...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZT8KQDV.