Závady chodníků a komunikací #14539 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Matej   |   18. 8. 2021 (15:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník

Reakce Čisté Trojky | 20. 8. 2021 (09:56)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8ZXNR6.