Závady chodníků a komunikací #14526 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kateřina   |   17. 8. 2021 (14:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neopravený a nezarovnaný povrch ulice Domažlická a povrch křižující ulice Roháčova k směrem k Ostromečské ulici.

Reakce Čisté Trojky | 18. 8. 2021 (10:13)

Dobrý den,
požádám Vás o přiložení fotografie.
Děkuji
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 23. 8. 2021 (08:39)

Dobrý den,
potřebovali bychom foto, abychom mohli problém konkrétně zadat, i z toho důvodu, že Vámi uvedené místo na mapě je v ulici Roháčova.

Děkujeme za pochopení *Martin* MČ-P3

Vložil(a): Kateřina   |   23. 8. 2021 (13:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
zde ulice Domažlická.

Vložil(a): Kateřina   |   23. 8. 2021 (13:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zde ulice Roháčova

Reakce Čisté Trojky | 24. 8. 2021 (11:34)

Děkujeme za foto. Posíláme Technické správě komunikací k posouzení stavu a k opravě. Vzhledem ale k tomu, že se nejedná o havarijní stav, a že město nemá peníze na celkové opravy ulic, ale jen na "záplaty" děr, velkou šanci na opravu tyto nedokonalosti asi mít nebudou....

Děkujeme za upozornění na tyto závady.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2P4UHO.