Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #14508 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marek   |   15. 8. 2021 (19:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nábytek u kontejnerů naproti domu Koněvova 245

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2021 (11:51)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět.Poklizeno Čistou Trojkou.