Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14505 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   15. 8. 2021 (13:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den.Prosime o zastrizeni tohoto keře po cele délce a výšce.Keř se stale vice posouva do chodniku a vrchni cast kere nebyla pri posledni uprave zastrizena vubec.Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2021 (12:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka