Další podněty Čisté Trojce #14504 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   15. 8. 2021 (13:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedodelane prace z minuleho roku pri odstranovani zeleně.Dobry den prosime o dodelani praci z minuleho roku.
1.doslo na 4x k pokaceni dvou velkych stromu,ktere byly vedle sebe,ale pouze jeden pařez byl odstranen,druhy zde z neznameho duvodu zustal a vedle neho byl vysazen novy strom.
2.doslo k serezani a odstranenych nekterych keru kolem baraku,ale k odstraneni pařezů a vyrustku doslo pouze u casti techto keřů ,nektere parezy jsou zde suche a nebyly odstraneny,dalsi nekoordinovane zas obrazeji.Dekujeme za pripadnou napravu provedenych praci.

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2021 (12:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka