Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14503 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   15. 8. 2021 (12:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den.Prosime o zastrizeni tohoto uskupeni zelene kereze zasahuji jiz do oblasti balkonu v minulosti jiz doslo i k vykradeni techto bytu.Stromy jiz zasahuji i na parkovisti do oblasti hlavy hrozi nebezpeci poraneni oci pripadne poskozeni vozidel.Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2021 (12:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka