Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14502 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   15. 8. 2021 (12:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den prosime o zastrizeni tohoto velkeho keře,jiz nekolik
let nebyl zahradnicky osetrovan a brani slunecnimu svitu v prvnim patre,jiz nekolikrat zadany podnet .Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2021 (12:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka