Závady chodníků a komunikací #14494 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Žižkovák   |   14. 8. 2021 (22:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedávno opravená vozovka dostala zabrat po přesunutí autobusu z Koněvovy - hrana kamenného nájezdu do Jeseniovy se rozpadá

Reakce Čisté Trojky | 18. 8. 2021 (10:09)

Dobrý den,
požádám Vás o přiložení fotografie.
Děkuji
Kamila

Vložil(a): Žižkovák   |   22. 8. 2021 (09:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, zasílám v příloze. Část kostek se uvolnila a každým přejezdem je to horší a horší.

Reakce Čisté Trojky | 23. 8. 2021 (08:43)

Dobrý den,

odesíláme k posouzení a případně k opravě Technické správě komunikací...

Děkujeme za upozornění na tento počínající problém

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 23. 8. 2021 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZMAPY83.