Závady chodníků a komunikací #14490 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamil   |   13. 8. 2021 (15:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící kostky

Reakce Čisté Trojky | 18. 8. 2021 (10:07)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZFAYVJ6.