Poškozený mobiliář #14481 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   12. 8. 2021 (18:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sprejerstvi. Nechcete to konecne vycistit? Dělá to ostudu dlouho.

Reakce Čisté Trojky | 13. 8. 2021 (10:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Antigraffitti program! :-)
Pavel, Čistá Trojka