Závady chodníků a komunikací #14475 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michal   |   11. 8. 2021 (17:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

neoznačená vykopova práce na chodníku o šířce 300 cm a hloubky 30 cm

Reakce Čisté Trojky | 18. 8. 2021 (10:06)

Dobrý den,
Váš podnět zasíláme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZO1KXLQ.