Chybějící sáčky na psí exkrementy #14445 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Dobry Soused   |   5. 8. 2021 (19:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

chybi sacky. jediny kos na nove postavene ctvrti Tulipa Trebesin jen malo

Reakce Čisté Trojky | 6. 8. 2021 (10:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáme na Pražské služby. Ti sáčky doplňují.
Pavel, Čistá Trojka