Úklid ulic #14398 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Markéta   |   30. 7. 2021 (16:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uhynulý netopýři na chodníku pod stromem.

Vložil(a): Markéta   |   30. 7. 2021 (17:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nevím, komu nahlásit. Snad je to sem dobře.

Reakce Čisté Trojky | 2. 8. 2021 (15:01)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět.Poklizeno Čistou Trojkou.