Závady chodníků a komunikací #14395 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Honza   |   30. 7. 2021 (13:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozpadlý chodník

Reakce Čisté Trojky | 2. 8. 2021 (08:07)

Dobrý den,

Přeposíláme na Technickou Správu Komunikací k opravě...

Děkujeme za Váš podnět *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 3. 8. 2021 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZJDCZV4.