Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14384 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): B57   |   28. 7. 2021 (20:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o ořezáni ořechu před Biskupcova 57. Při silném větru větve mlátí do okna v přízemí.

Reakce Čisté Trojky | 29. 7. 2021 (13:04)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka