Závady chodníků a komunikací #14342 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ivan   |   22. 7. 2021 (13:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dutina pod chodníkem
U autobusové zastávky v Boleslavské ulici je díra v chodníku, mohl by se propadnout.

Reakce Čisté Trojky | 23. 7. 2021 (08:24)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na TSK k opravě...

*Martin*