Závady chodníků a komunikací #14335 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   21. 7. 2021 (19:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díry ve vozovce na začátku Ondrickove u Pizzerie Il Capitano a Spravována.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (09:48)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět. Posíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...
*Martin*