Závady chodníků a komunikací #14334 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lucie   |   21. 7. 2021 (19:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díry ve vozovce v ulici Křížkovského u domu č. 18.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (09:44)

Dobrý den, Děkujeme za Váš podnět. Posíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin*