Závady chodníků a komunikací #14333 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lucie   |   21. 7. 2021 (19:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra ve vozovce u domu č 10 v ulici Křížkovského.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (09:38)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Posíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin*