Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14331 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marek   |   21. 7. 2021 (18:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zarostly chodnik

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (08:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na seč na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka