Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14328 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michaela   |   21. 7. 2021 (16:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadla větev po bouřce před cca dvěma týdny. Přímo před vchodem Koněvova 107. Hlásím podruhé, již jednou jste předávali na Odbor zeleně.

Reakce Čisté Trojky | 21. 7. 2021 (17:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pokusíme se jí zítra odvézt sami
Pavel, Čistá Trojka