Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #14326 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Aleš   |   21. 7. 2021 (16:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v ulici U zásobní zahrady směrem k ulici Jana Želivského zasahují výhonky keřů s trny do chodníku. Může prosím někdo ostříhat. Při doprovodu dítěte do školky musíme vystupovat do vozovky a je to při ranním provozu velmi nebezpečné. děkuji. S přátelským pozdravem Ing. Aleš Pekárek

Reakce Čisté Trojky | 21. 7. 2021 (16:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ano, předáváme na seč na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka