Úklid ulic #14325 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michaela   |   21. 7. 2021 (16:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek pod mostem

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (15:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místo zajedeme v následujícím pracovním týdnu.
Pavel, Čistá Trojka