Závady chodníků a komunikací #14323 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Honza   |   21. 7. 2021 (13:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neskutečně rozbitý chodník zarostlý plevelem

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2021 (09:15)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Přeposíláme na TSK k opravě.

*Martin*