Závady chodníků a komunikací #14314 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Magdalena   |   20. 7. 2021 (17:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozbité a nenatřené zábradlí v ulici Votická 1/2244, Praha 3
téměř na rohu s ulicí Kouřimskou

Reakce Čisté Trojky | 21. 7. 2021 (09:14)

Dobrý den,
děkujeme za Vaše upozornění na poškozené zábradlí... Odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.
Kdybyste ještě někdy šla okolo, pořiďte nám prosím fotku...

Děkujeme *Martin*

Vložil(a): Magdalena   |   21. 7. 2021 (11:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

posílám foto

Vložil(a): Magdalena   |   21. 7. 2021 (11:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Posílám foto

Reakce Čisté Trojky | 21. 7. 2021 (15:03)

Děkujeme za foto. Bylo nahlášeno TSK k opravě.

*Martin*