Úklid ulic #14313 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jana   |   20. 7. 2021 (16:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opakovane nahlasuji uklid chodniku v ulici cajkovskeho mezi ondrickovou a kubelkovou,bohuzel jste nic neudelali

Reakce Čisté Trojky | 21. 7. 2021 (10:13)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Jedná se o standartní posyp po opravě chodníku a byl předán k dokončení práce a komplexnímu úklidu zodpovědné firmě.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jana   |   21. 7. 2021 (19:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ale kdy to udelaji? Je to taˇ uz tydny