Závady chodníků a komunikací #14305 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dobry Soused   |   20. 7. 2021 (08:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velke prirodni retardery (vymoly vozovky).

Reakce Čisté Trojky | 20. 7. 2021 (09:33)

Dobrý den,
Váš podnět zasíláme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila