Závady chodníků a komunikací #14295 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   18. 7. 2021 (21:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vydloubane kostky

Reakce Čisté Trojky | 19. 7. 2021 (11:23)

Dobrý den,

posíláme na Technickou správu komunikací k opravě...

Děkujeme za Váš podnět.

Vložil(a): Petr   |   20. 7. 2021 (22:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Teď ještě aby to opravili