Závady chodníků a komunikací #14280 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   16. 7. 2021 (10:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím o zajištění opravy sloupku, který se povaluje uprostřed chodníku - Vinohradská č. 109.
Děkuji