Závady chodníků a komunikací #14267 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): M   |   14. 7. 2021 (22:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vypadane a chybejici kostky

Reakce Čisté Trojky | 15. 7. 2021 (08:11)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Předáváme Technické správě komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin a Peggy*