Závady chodníků a komunikací #14244 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavlina   |   12. 7. 2021 (22:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rada bych pozadala o opravu naprosto neunosneho stavu silnic Jeseniova, Domazlicka a Rohacova. Za poslednich 20 let, co ma Zizkove bydlime, se jejich stav nezlepsil, naopak der pribylo. Nad zpusobem zaplatovani povrchu komunikaci zustava rozum stat. Diry ve vozovkach nici automobily, ridici se jim nebezpecne vyhybaji a jizda po techto silnicich je jak jizda na tankodromu.

Reakce Čisté Trojky | 14. 7. 2021 (09:01)

Dobrý den,
veškeré komunikace na katastrálním území Prahy 3 jsou v majetku Hlavního města Prahy, které zajišťuje opravy Technická správa komunikací. Bylo nám sděleno, že Hlavní město ani TSK nemá na komplexní opravu komunikací v rozpočtu peníze a můžou jen "neúčinně" záplatovat, a to ještě jen někde.
Váš podnět na opravy jim opětovně nahlásíme, ale více dělat bohužel nemůžeme... Mohli bychom Vám ale doporučit, obrátit se přímo na Hlavní město a vyvolat s nimi jednání, případně jim předat petici.

Děkujeme za pochopení.

Vložil(a): Pavlina   |   14. 7. 2021 (11:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji za odpoved a informace ohledne moznosti reseni.