Závady chodníků a komunikací #14233 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   11. 7. 2021 (10:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

propadajici se chodnik po destich. Uz v minulosti tu o kousek vedle destova voda z parukarky zpusobila kaverny a chodnik se propadal do diry

Reakce Čisté Trojky | 12. 7. 2021 (09:38)

Dobrý den,

Odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin*