Závady chodníků a komunikací #14223 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Filip   |   9. 7. 2021 (11:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poskozeny chodnik

Reakce Čisté Trojky | 9. 7. 2021 (13:19)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Předáváme Technické správě komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin*