Závady chodníků a komunikací #14212 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiří   |   7. 7. 2021 (19:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v Jeronýmově ulici je asi na 4 místech rozbitý chodník. Prosím o opravu. Děkuji. S pozdravem, Jirka Kučera

Reakce Čisté Trojky | 8. 7. 2021 (08:30)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět, přeposíláme ho na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 31. 8. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ4XTFEZ.

Vložil(a): Jiří   |   31. 8. 2021 (11:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuju. Bohužel díry se v mezičase zvětšují. Kde před měsícem chyběla jedna kostka, tak jich dnes chybí 5.