Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #14180 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): ivana   |   2. 7. 2021 (13:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den na chodníku před domem Roháčova 46 před vjezdem do garáží někdo odložil gauč
Děkujeme za odklizení

Reakce Čisté Trojky | 2. 7. 2021 (15:42)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět.Bylo poklizeno Čistou Trojkou.