Závady chodníků a komunikací #14150 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lenka   |   29. 6. 2021 (14:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, nevím přesně komu napsat, případně tuto zprávu přepošlete tam kam patří, děkuji. Jak se dělají nové chodníky, myslím že toto dělá Vodafon kvůli kabelům, tak se jim kus poměrně dost propadl, je to dost na vyvrknutí kotníku, a to ten chodník dodělali před pár dny. Je to křižovatka ulic Na Balkáně a Na vrcholu. pokusila jsem se to vyfotit, ale bylo poledne, takže to žádný stín nevykreslilo, tak jsem to dala do červeného oválu, je trochu vydět popraskaný asfalt na okraji. Bohužel mohu poslat jen jednu fotku, tak snad to bude vidět. Předem děkuji Lenka Pohanová

Reakce Čisté Trojky | 30. 6. 2021 (08:12)

Dobrý den,
Děkujeme za Vaše upozornění. Přeposíláme ho Technické správě komunikací, která je za stav chodníků na Praze 3 odpovědná, k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 27. 7. 2021 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ1EPEUK.